Dobré odpoledne. Přihlašte se prosím nebo registrujte.    Jméno: Heslo:  
Informace

Z betléma 2013

,,Betlém v časech dobrých i zlých,, v podání Historického spolku města Bílina 14.12. 2013 V sobotu 17.12. 2013 náš spolek uspořádal již  po čtvrté ,,Betlém v časech dobrých i zlých,, tak trochu netradiční pojetí Betléma a tříkrálového průvodu.

Byly ukázány živé výjevy jak ze začátku minulého století,z dob Rakouka-Uherska a První republiky,

vystoupily dětské sbory z místní lidové školy umění,kapela,Exit II.naši přátelé z ostatních klubů a účastnili se i občané města Bíliny. Část ukázek se odehrávala na Mírovém náměstí a v kostele Petra a Pavla,a část s vystoupeními Kapely i jednotlivců a sboru v Bíliském pivovaru.V kočáru ke kostelu přijel se podívat i císař František I.doprovázený jednotlivými zástupci vojsk a občanů tehdejšího Rakouska -Uherska.Po ukončaní přestavení v kostele se průvod vydal směrem k pivovaru kde se poklonil v jestličkách malému jezulátku.Pak následoval program s vystoupením dětského sboru a kapely Exit II a Rozdáváním dárků od ježíška a císaře pána

 počet hlasů: 0 - Hodnocení: 0/100
3886x přečteno | Velký Vont | 16. 12. 2013 | Export: Informační e-mail Vytisknout článek

© 2009 HSBILINA.cz - Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah písemný, grafický i fotografický podléhá autorskému právu. Není proto dovoleno jej jakkoliv přebírat či kopírovat bez předchozího písemného souhlasu administrátora tohoto serveru.
Systém běží na jádru PHPRS - © 2009 CSS Layout + speciální moduly www.militaryzone.cz | www.nejdepocitac.cz