Dobré odpoledne. Přihlašte se prosím nebo registrujte.    Jméno: Heslo:  
Report z akce

Poligon 2009

Každoroční akce I.Obrněné brigády u KVH Nord- Sever Chomutov k otevření poligonu u Vysoké pece.Začíná být tradicí, že k jarnímu otevření poligonu který provozuje I. Obrněná brigáda patří akce která každým rokem narůstá,a jak konstatoval jeden z náštěvníků ,,tady je pomalu víc techniky jak na Bahnech,,světčí za své. Akce Poligon , která je především o jízdě vojenské techniky v terénu a předvedení sbírek vozidel je  doplněna jak leteckými ukázkami, tak i bojem pěšáků.Nebe nad poligonem patřilo letos Delfínu l-29, který se po předvedené akrobacii zapojil i do boje při podpoře České armády tak i další bojovou ukázkou letu.A to při zásahu České armády proti rebelům kteří přepadli zásobovací kolonu.Naši členové a ostaní pozvaní vytvořili armádě při bojové ukázce zdatného protivníka. V podobě rebelů a za použití techniky jako byl tank  T-55,transportér BrDn, Praga V3s,,Ještěrka,,a několika teréních aut Gaz a Aro předvedli divákům přepad zásobovací kolony.Na straně Armády  byly zapojeny do akce 3 pásové vozidla pěchoty BVP,sanitní vůz Gaz a několik Nákladních aut Zil.

Po bojové ukázce následovalo předvedení techniky v terénu poligonu a poté svezení návtěvníků.Součástí byla i výstava další techniky která se nacházela v celém prostoru poligonu.Pánové a naši kamarádi z  I. obrněné odvedli letos stejně jako loni pořádný kus práce aby se všichni dobře bavili. v.v.

 

Foto k článku v galerii ,,Poligon 09,,počet hlasů: 0 - Hodnocení: 0/100
5712x přečteno | Velký Vont | 09. 04. 2009 | Export: Informační e-mail Vytisknout článek

© 2009 HSBILINA.cz - Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah písemný, grafický i fotografický podléhá autorskému právu. Není proto dovoleno jej jakkoliv přebírat či kopírovat bez předchozího písemného souhlasu administrátora tohoto serveru.
Systém běží na jádru PHPRS - © 2009 CSS Layout + speciální moduly www.militaryzone.cz | www.nejdepocitac.cz