Dobré dopoledne. Přihlašte se prosím nebo registrujte.    Jméno: Heslo:  
Report z akce

Natáčení filmu Henri IV.

Z naší účasti při natáčení historického filmu Jindřich IV. Navarský v lokalitách u Bíliny.gal15_obr1238063369_58_tProtože naši členové spolku mají zkušenosti s vojenskou technikou a  také s jízdou v těžkém terénu při nepříznivých podmínkách byli požádáni naším známým o pomoc při zajištění dopravy filmařů a jejich techniky v těžkém terénu vojenskými auty V3s.Nátáčelo se v prostorách bývalé výsypky  Radovesice u Bíliny  v září roku 2008.

Z počátku natáčení bylo pěkné počasí a vše probíhalo hladce,  jak jízdy v terénu s přepravou techniky tak i kulis. Ale asi po pěti dnech se spustil pořádný liják,do té chvíle docela přívětivý , ale divoký terén výsypky se změnil během chvíle v blátivé peklo.

Kdo jak mohl se snažil dostat z prostoru natáčení ke zpevněné cestě. A právě v těchto podmínkách se projevila spolehlivost a také průjezdnost vojenských aut tímto terénem.Těšilo nás uznání od filmařů, že jsme je dostali vždy tam,  kam potřebovali s jejich filmovou technikou a s celým zabezpečením natáčení, že toho nebylo málo svědčí i stovky kilometrů najetých v tomto terénu(i pěkně zrádném jak je vidět na fotkách v galerii,,Z natáčení,,).Musíme se zmínit o tom, že naše účast byla i více aktivní a několik našich členů se účastnilo natáčení v řadách komparsu jako jezci na koních a vedli si skvěle,  protože byli vybráni do popředí a budou určitě v záběrech kamery ve filmu vidět.Film by měl přijít do kin na podzim roku 2009 a zde je odkaz na německé stránky filmu www.henri-vier.com.

gal15_obr1238063368_52_tKrátce o filmu :Historický film Jinřich IV. Navarský (Henri IV.) by měl být o životě krále Francie v době 16. století plném náboženských válek ,film byl natáčen v německé produkci z velké části  s českým komparsem i herci a technikou v Severních čechách v lokacích Chomutov,Duchcov,Bílina.počet hlasů: 0 - Hodnocení: 0/100
8016x přečteno | Velký Vont | 26. 03. 2009 | Export: Informační e-mail Vytisknout článek

© 2009 HSBILINA.cz - Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah písemný, grafický i fotografický podléhá autorskému právu. Není proto dovoleno jej jakkoliv přebírat či kopírovat bez předchozího písemného souhlasu administrátora tohoto serveru.
Systém běží na jádru PHPRS - © 2009 CSS Layout + speciální moduly www.militaryzone.cz | www.nejdepocitac.cz